Modelowanie sylwetki

Zdalnie na temat modelowania sylwetki Więcej

Odnowa biologincza

Zdanie polecające odnowe biologiczną Więcej

Pakiety Zabiegów

Specjalnie dla Was przygotowaliśmy zestawy zabiegów Więcej

Godziny otwarcia

Poniedziałek, Środa, Piątek
13.00-20.00
Wtorek, Czwartek
10.00-17.00
Sobota
10.00-15.00
Niedziela i Święta
Na specjalne życzenie

tel. 782 44 22 40

ul.Meissnera 3
Gdańsk - Zaspa

Zabiegi na twarz

Pielęgnacja twarzy jest wbrew pozorem nie łatwym zadaniem. Częstym problemem jest nietrafne dobranie kosmetyków do rodzaju cery. Wizyty u profesjonalnej kosmetyczki może nam w tym pomóc i poszerzyć naszą wiedze na temat pielęgnacji domowej, która jest podstawą do dbania o naszą urodę i utrzymania jej w kondycji jak najdłużej. Kolejnym aspektem dla którego warto wybrać się do specjalisty są wszelkiego rodzaju defekty i problemy ze skórą . Dzięki fachowej wiedzy i możliwościom  profesjonalnych zabiegów na twarz istnieje możliwość  pomocy między innymi przy trądziku , pękających naczynkach, redukcji dyskomfortu przy skórze nadmiernie suchej bądź tłustej. 

W naszym salonie dbamy o komfort i relaks naszych klientów. Najważniejsze dla nas jest zadowolenie i satysfakcja z każdej wizyty. Posiadamy szeroką gamę zabiegów w zależności od rodzaju cery.

Kosmetyki na których pracujemy są głownie sprawdzonymi i polecanymi przez nas markami naszego rodzimego pochodzenia. Dzięki temu ich ceny są atrakcyjne co pozwala nam na dozę luksusu częściej i regularniej. Jednak w naszej ofercie posiadamy również inne zagraniczne kosmetyki.

Reasumując zabiegi na twarz to czysta przyjemność i luksus, który jest rewelacyjnym sposobem na stres i zmęczenie. Połączenie przyjemności z pożytecznym!

Przekonaj się!!!Zabiegi ARKANA

 

Arkana – polska nowoczesna marka kosmetyków profesjonalnych. Podąża za najnowszymi trendami biochemiczno-fizjologicznymi w kosmetologii, których celem jest autentyczna odnowa skóry.

Podstawą pielęgnacji jest przywrócenie i utrzymanie równowagi w skórze. Arkana działa dwutorowo: chroni przed zaburzeniami wywołanymi czynnikami zewnętrznymi i wewnętrznymi oraz zapobiega procesom starzenia się na poziomie molekularnym - początkowym etapie destrukcji komórek skóry.

Arkana stosuje najnowsze składniki aktywne w swoich produktach. Odkrycia naukowe w medycynie i kosmetologii nadają pielęgnacji Arkana nie tylko rolę kosmetyczną, ale również naprawczą dzięki biomimetycznym właściwościom substancji aktywnych.

Biomimetyczność polega na naśladowaniu naturalnej fizjologii organizmu w celu ulepszenia jego funkcjonowania, zahamowania lub stymulacji, a nawet odwrócenia pewnych procesów fizjologicznych bądź chorobowych. Do tych mechanizmów wykorzystuje się w kosmetyce peptydy, ze względu na ich możliwości głębokiej penetracji. Inspiracją do ich stworzenia były naturalne peptydy i białka. Efekty działania kosmetyków biomimetycznych są szybsze, intensywniejsze, precyzyjne i bardziej widoczne niż kosmetyki oparte na tradycyjnych składnikach.

W pielęgnacji gabinetowej Arkana stawia na zabiegi aktywujące naturalne procesy samoodnowy, takie jak terapie mikroigłowe, eksfoliacje kwasami, pobudzanie procesów poprzez aplikacje wysoce skoncentrowanych substancji biomimetycznych, komponowanie własnych metod zabiegowych.  

W tworzeniu kosmetyków do codziennej pielęgnacji Arkana kieruje się czterema głównymi poziomami pielęgnacji.


Reguła Arkana

4 główne poziomy pielęgnacji:
- nawilżanie
- odżywianie i ochrona
- natłuszczanie
- pielęgnacja kierunkowa.

 

Arkana koncentruje się na indywidualnych potrzebach skóry, dzięki temu możemy poprawić kondycję, zapobiec zmianom i dostarczyć naszej skórze tego, czego naprawdę potrzebuje.  Stosuje nowoczesny system rekomendowania profesjonalnych zabiegów oraz pielęgnacji  domowej. W tym celu wykorzystuje  komputerową diagnostykę skóry opracowaną przez zespół specjalistów z firmy Arkana i Beauty of Science. Analizer bada potrzeby skóry na 6 poziomach, diagnozuje problemy i podaje gotowe rozwiązania pielęgnacyjne.

Arkana to produkty dla klientów wymagających, którzy cenią sobie skuteczność oferowanych zabiegów i kosmetyków. Wysokie stężenie substancji aktywnych gwarantuje produkt o najwyższej skuteczności w przystępnej cenie.

 

 

 

TERAPIA Z KWASEM LAKTOBIONOWYM I WITAMINAMI

Wyjątkowa linia kosmetyków oparta na kwasie laktobionowym w wysokiej koncentracji 10 i 15% o szczególnych i niepowtarzalnych właściwościach. Główną i najważniejszą z nich jest to, że działa jak kwasy (alfahydroksykwasy) bez efektu drażniącego, a dodatkowo posiada intensywne właściwości regenerujące, przyspieszające gojenie i łagodzące stany zapalne. Doskonale sprawdzi się jako samodzielny zabieg, ale również jako połączenie z innymi kwasami, pilingami chemicznymi, mikrodermabrazją i laseroterapią. Można stosować podczas i po leczeniu retinoidami i sterydami. Korzystnie wpływa na zmniejszenie gry naczyniowej, łagodzi zmiany w dermatozach, takich jak atopowe zapalenie skóry, łojotokowe zapalenie skóry, trądzik zwykły i różowaty.