Modelowanie sylwetki

Zdalnie na temat modelowania sylwetki Więcej

Odnowa biologincza

Zdanie polecające odnowe biologiczną Więcej

Pakiety Zabiegów

Specjalnie dla Was przygotowaliśmy zestawy zabiegów Więcej

Godziny otwarcia

Poniedziałek, Środa, Piątek
13.00-20.00
Wtorek, Czwartek
10.00-17.00
Sobota
10.00-15.00
Niedziela i Święta
Na specjalne życzenie

tel. 782 44 22 40

ul.Meissnera 3
Gdańsk - Zaspa

Zabiegi na ciało

Każdy z nas lubi być zadbany od stóp po głowę. Niejednokrotnie marzeniem zwłaszcza Pań jest wspaniały zabieg w atmosferze totalnego relaksu stworzonego poprzez piękne aromaty, rozluźniającą muzykę, blask świec i dotyk masujących dłoni…
W ofercie naszego salonu znajdziecie Państwo niesamowite pełne przyjemnych wrażeń i doznań zabiegi na ciało. Pozwolą one nie tylko na totalny relaks i poczucie luksusu ale również dają rewelacyjne efekty gładkiej, pachnącej i pełnej blasku skórze na każdym jej centymetrze.
Ponieważ dbamy o komfort i zadowolenie naszych klientów ceny zabiegów są bardzo atrakcyjne co pozwoli nam na ten luksus częściej niż nam się wydaje.
Pełen profesjonalizm połączony z miłym klimatem pozwoli zapomnieć o najbardziej dręczących problemach. Jest to najlepszy i najszybszy sposób na stres i zmęczenie.Peeling całego ciała

Peeling to prosty zabieg kosmetyczny, który często jest niedoceniany.Zmieńmy to!!

Peeling to inaczej eksfoliacja lub złuszczanie, czyli usuwanie martwego naskórka.Ma na celu poprawić mikrokrążenie i koloryt skóry, wygładzić, zmiękczyć oraz przygotować do lepszego wchłaniania kosmetyków.Pomaga on też usuwać wrastające po depilacji włosy.

Warto robić go raz w tygodniu łącząc z masażem.Ten zabieg jest szczególnie istotny dla osób stosujących samoopalacze (pomoże zapobiegać plamom), używających depilatora (będzie zapobiegać i zwalczać wrastające włoski) oraz pozbywających się cellulitu przy dodatkowej pomocy kremów (pomoże im się lepiej wchłaniać)