Modelowanie sylwetki

Zdalnie na temat modelowania sylwetki Więcej

Odnowa biologincza

Zdanie polecające odnowe biologiczną Więcej

Pakiety Zabiegów

Specjalnie dla Was przygotowaliśmy zestawy zabiegów Więcej

Godziny otwarcia

Poniedziałek, Środa, Piątek
13.00-20.00
Wtorek, Czwartek
10.00-17.00
Sobota
10.00-15.00
Niedziela i Święta
Na specjalne życzenie

tel. 782 44 22 40

ul.Meissnera 3
Gdańsk - Zaspa

Pielęgnacja dłoni

Dłonie są wizytówką człowieka. Po ich wyglądzie bardzo szybko jednak niejednokrotnie pochopnie możemy źle określić ich właściciela.
W dzisiejszych czasach bardzo łatwo i szybko możemy się dopuścić zaniedbania dłoni.

Zła kondycja dłoni ma wiele przyczyn takich jak styczność z licznymi detergentami i innymi chemikaliami, kurzem, twardą wodą, słońcem. Jednak powodem złego wyglądu dłoni są powody wewnątrzustrojowe wywołane hormonami,  chorobami alergicznymi, zaburzeniami układu odpornościowego.

Kosmetyka w dzisiejszych czasach posiada wiele skutecznych metod zwalczania defektów dotyczących dłoni jak również zabiegów pielęgnacyjnych dzięki którym poprawimy  ich wygląd i kondycje. Dzięki przyjemnej wizycie u kosmetyczki możemy  sprawić, że nasze zadbane dłonie i paznokcie staną się powodem do zazdrości, a my przestaniemy je ze wstydu chować a za miast tego z dumą eksponować.

Nie zwlekaj i umów się!Manicure hybrydowy SEMILAC

Manicure hybrydowy narodził się w Stanach Zjednoczonych, nie minęło jednak wiele czasu, a dotarł również do Europy Zachodniej zachwycając mieszkanki "starego kontynentu" marzące o pięknych paznokciach. Reklamowano go, jako oryginalne połączenie zwykłego lakieru do paznokci i elastycznego żelu, wiele wskazuje przy tym na to, że to właśnie wspomniana skuteczna reklama sprawiła, że wiele osób wykazało ochotę na sięgnięcie po wspomniane rozwiązanie.
Początkowo manicure hybrydowy traktowano oczywiście z pewną rezerwą, nie można jednak powiedzieć, że wynikała ona ze złych doświadczeń. Był to przede wszystkim wynik niedowierzania zmieniający się jednak w podziw w tej samej chwili, w której kolejne klientki przekonywały się o tym, że stworzenie lakieru do paznokci o trwałości żelu jest możliwe, a deklaracje producenta tego rozwiązania przekonującego o tym, że rozwiązanie to nie niszczy płytki paznokcia, nie są wcale wyłącznie jego życzeniami.
Osoby, które decydują się na manicure hybrydowy podkreślają zresztą, że ma on zdecydowanie więcej zalet, wcale nie najmniej istotna jest przy tym jego uniwersalność. Oryginalne rozwiązanie można wykorzystywać bez względu na to, czy wykonuje się manicure, czy też pedicure, paznokcie zaś mogą być pomalowane na wiele kolorów nie tracąc przy tym nic ze swojej atrakcyjności. Wśród atutów manicure hybrydowego wymienia się również tak zwany "efekt mokrego paznokcia". Świeżo po malowaniu paznokcie zachwycają przecież nie tylko intensywnym kolorem, ale również niepowtarzalnym blaskiem, manicure hybrydowy gwarantuje zaś, że blask ten będzie utrzymywał się nawet pomimo upływu czasu. Nie bez znaczenia jest zresztą i to, że manicure hybrydowy cieszy nasze oczy nawet przez czternaście dni, w czasie których wcale nie musimy obawiać się, że uszkodzimy paznokcie w czasie wykonywania codziennych czynności.

 
Manicure Japoński

Manicure nie tylko nadaje płytce paznokcia zdrowy połysk, ale również wzmacnia ją. Zabieg zalecany jest zatem przede wszystkim tym osobom, które do tej pory nie mogły poradzić sobie z problemem słabych, łamliwych i rozdwojonych paznokci, niedogodność ta dotykała zaś w takiej samej mierze kobiety, jak i mężczyzn.
Niestety, musimy pamiętać o tym, że istnieją również przeciwwskazania sprawiające, że wykonanie zabiegu nie tylko nie jest uważane za specjalistę za najlepsze rozwiązanie, ale nawet jest postrzegane jako rozwiązanie, które może przyczynić się do powstania poważnych problemów. Warto pamiętać zatem przede wszystkim o tym, aby nie decydować się na zabieg zaraz po zdjęciu tipsów lub paznokci akrylowych, które do tej pory zdobiły nasze dłonie. Płytka paznokcia jest po takim zabiegu bardzo cienka, wskazane jest więc odczekanie przynajmniej kilku tygodni, aby mogło dojść do jej właściwej regeneracji. Problemem mogą okazać się również wyjątkowo zniszczone paznokcie oraz nadmiernie spiłowana ich płytka. Na szczęście, nawet takie niedogodności nie wykluczają możliwości poddania się zabiegowi w niedalekiej przyszłości. Osoba, która liczy na pozytywny wpływ manicure japońskiego na wygląd swoich dłoni musi więc przede wszystkim zastosować się do zaleceń specjalisty i wstępnie zregenerować płytkę paznokcia.

Manicure japoński z pewną ostrożnością musi być wykonywany również u dzieci oraz tych klientów, którzy zmagają się z chorobą nowotworową. W tym pierwszym przypadku kosmetyczka zazwyczaj rezygnuje z malowania płytki paznokcia, w tym drugim zaś – prosi o dodatkową konsultację lekarza, aby upewnić się, że zabieg rzeczywiście nie będzie stanowił zagrożenia dla jej pacjenta.

Zalecane 3-4 sesje w odstępach dwutygodniowych.

 
Monophase UV/LED

LAKIER DO PAZNOKCI JEDNOFAZOWY-REWOLUCJA W STYLIZACJI PAZNOKCI NATURALNYCH I NIE TYLKO METODĄ ŚWIATŁOUTWARDZALNĄ!

Nowa generacja fotoinicjatorów umożliwia polimeryzację lakieru w lampie UV/LED.Lakierowa formuła UV/LED daje natychmiastowy efekt suchych paznokci oraz znacznie skraca czas wykonania manicure.Charakteryzuje się dobrą przyczepnością,zwiekszoną twardością i trwałością do 10 dni.Zastosowanie tylko dwóch cienkich warstw koloru bezpośrednio na płytkę,daje wyjątkowo naturalny efekt manicure-gładki,elastyczny i z połyskiem,który usuwany jest bezinwazyjnie i ekspresowo już w 3 minuty(możliwość samodzielnego usunięcia w domu przez klientkę)!Lakier NIE ZAWIERA szkodliwego formaldehydu,toluenu oraz DPB. Nie wymaga użycia lakieru podkładowego i nawierzchniowego.

LAKIER JEDNOFAZOWY:

-formuła lakieru do paznokci,
-utwardzany w lampie UV/LED,
-bez bazy,bez topu,tylko kolor,
-bez przemywania po utwardzeniu w lampie,
-nie kurczy się pod lampą -natychmiastowy efekt suchych paznokci,
-intensywny,trwały kolor po dwóch warstwach,
-nie barwi naturalnej płytki,
-trwałość do 10dni
-ekspresowe,bezinwazyjne usuwanie w 3 minuty

Może być zastosowany również w innych metodach stylizacji np. żel,akryl!