Umów się na wizytę

Gdańsk ul.Śląska 48B

tel: 782 44 22 40

e-mail: info@siodmeniebo.gda.pl

Rezerwacja przez Portal MOMENT

Dłonie są wizytówką człowieka. Po ich wyglądzie bardzo szybko jednak niejednokrotnie pochopnie możemy źle określić ich właściciela.
W dzisiejszych czasach bardzo łatwo i szybko możemy się dopuścić zaniedbania dłoni.
Zła kondycja dłoni ma wiele przyczyn takich jak styczność z licznymi detergentami i innymi chemikaliami, kurzem, twardą wodą, słońcem. Jednak powodem złego wyglądu dłoni są powody wewnątrzustrojowe wywołane hormonami,  chorobami alergicznymi, zaburzeniami układu odpornościowego.
Kosmetyka w dzisiejszych czasach posiada wiele skutecznych metod zwalczania defektów dotyczących dłoni jak również zabiegów pielęgnacyjnych dzięki którym poprawimy ich wygląd i kondycje. Dzięki przyjemnej wizycie u kosmetyczki możemy sprawić, że nasze zadbane dłonie i paznokcie staną się powodem do zazdrości, a my przestaniemy je ze wstydu chować a za miast tego z dumą eksponować.

MANICURE HYBRYDOWY
Manicure hybrydowy narodził się w Stanach Zjednoczonych, nie minęło jednak wiele czasu, a dotarł również do Europy Zachodniej zachwycając mieszkanki "starego kontynentu" marzące o pięknych paznokciach. Reklamowano go, jako oryginalne połączenie zwykłego lakieru do paznokci i elastycznego żelu, wiele wskazuje przy tym na to, że to właśnie wspomniana skuteczna reklama sprawiła, że wiele osób wykazało ochotę na sięgnięcie po wspomniane rozwiązanie.
Początkowo manicure hybrydowy traktowano oczywiście z pewną rezerwą, nie można jednak powiedzieć, że wynikała ona ze złych doświadczeń. Był to przede wszystkim wynik niedowierzania zmieniający się jednak w podziw w tej samej chwili, w której kolejne klientki przekonywały się o tym, że stworzenie lakieru do paznokci o trwałości żelu jest możliwe, a deklaracje producenta tego rozwiązania przekonującego o tym, że rozwiązanie to nie niszczy płytki paznokcia, nie są wcale wyłącznie jego życzeniami.
Osoby, które decydują się na manicure hybrydowy podkreślają zresztą, że ma on zdecydowanie więcej zalet, wcale nie najmniej istotna jest przy tym jego uniwersalność. Oryginalne rozwiązanie można wykorzystywać bez względu na to, czy wykonuje się manicure, czy też pedicure, paznokcie zaś mogą być pomalowane na wiele kolorów nie tracąc przy tym nic ze swojej atrakcyjności. Wśród atutów manicure hybrydowego wymienia się również tak zwany "efekt mokrego paznokcia". Świeżo po malowaniu paznokcie zachwycają przecież nie tylko intensywnym kolorem, ale również niepowtarzalnym blaskiem, manicure hybrydowy gwarantuje zaś, że blask ten będzie utrzymywał się nawet pomimo upływu czasu. Nie bez znaczenia jest zresztą i to, że manicure hybrydowy cieszy nasze oczy nawet przez czternaście dni, w czasie których wcale nie musimy obawiać się, że uszkodzimy paznokcie w czasie wykonywania codziennych czynności.

MANICURE JAPOŃSKI
Manicure nie tylko nadaje płytce paznokcia zdrowy połysk, ale również wzmacnia ją. Zabieg zalecany jest zatem przede wszystkim tym osobom, które do tej pory nie mogły poradzić sobie z problemem słabych, łamliwych i rozdwojonych paznokci, niedogodność ta dotykała zaś w takiej samej mierze kobiety, jak i mężczyzn.
Niestety, musimy pamiętać o tym, że istnieją również przeciwwskazania sprawiające, że wykonanie zabiegu nie tylko nie jest uważane za specjalistę za najlepsze rozwiązanie, ale nawet jest postrzegane jako rozwiązanie, które może przyczynić się do powstania poważnych problemów. Warto pamiętać zatem przede wszystkim o tym, aby nie decydować się na zabieg zaraz po zdjęciu tipsów lub paznokci akrylowych, które do tej pory zdobiły nasze dłonie. Płytka paznokcia jest po takim zabiegu bardzo cienka, wskazane jest więc odczekanie przynajmniej kilku tygodni, aby mogło dojść do jej właściwej regeneracji. Problemem mogą okazać się również wyjątkowo zniszczone paznokcie oraz nadmiernie spiłowana ich płytka. Na szczęście, nawet takie niedogodności nie wykluczają możliwości poddania się zabiegowi w niedalekiej przyszłości. Osoba, która liczy na pozytywny wpływ manicure japońskiego na wygląd swoich dłoni musi więc przede wszystkim zastosować się do zaleceń specjalisty i wstępnie zregenerować płytkę paznokcia.
Manicure japoński z pewną ostrożnością musi być wykonywany również u dzieci oraz tych klientów, którzy zmagają się z chorobą nowotworową. W tym pierwszym przypadku kosmetyczka zazwyczaj rezygnuje z malowania płytki paznokcia, w tym drugim zaś – prosi o dodatkową konsultację lekarza, aby upewnić się, że zabieg rzeczywiście nie będzie stanowił zagrożenia dla jej pacjenta.
Zalecane 3-4 sesje w odstępach dwutygodniowych.

MANICURE SPA
Celem tego zabiegu jest nawilżenie oraz regeneracja. Nadaje on miękkość oraz elastyczność dłoniom. Manicure Spa jest jedną z najbardziej relaksujących form spędzania czasu. Polecany jest kobietom, które prowadzą stresujący tryb życia. Obejmuje on delikatny peeling dłoni,maskę oraz kąpiel parafinową.
Zabieg parafinowy to idealne rozwiązanie dla popękanej, przesuszonej i zniszczonej skóry dłoni oraz stóp. Regeneruje zarówno skórę jak i paznokcie. Skóra po zastosowaniu parafiny staje się idealnie gładka i miękka. Efekt zabiegu utrzymuje się do kilku dni. Polecana jest przede wszystkim w porze chłodnej (jesień, zima) ze względu na swoje mocno rozgrzewające działanie. Parafina wzmacnia rozdwajające się paznokcie i przywraca skórze ładny wygląd również po zabiegu stylizacji paznokci. Poprawia także krążenie i wpływa leczniczo na kości i stawy. Zabieg ma działanie głęboko nawilżające dzięki dodatkowemu zastosowaniu produktów pielęgnacyjnych na bazie kolagenu. Rozjaśnia przebarwienia i opóźnia procesy starzenia.

MANICURE BIOLOGICZNY
Polega na użyciu specjalnego płynu złuszczającego rogową warstwę naskórka, zastępując tym samym wycinanie.
Przy manicure biologicznym do usuwania skórek nie używamy cążek, ani żadnych metalowych narzędzi, ale specjalnych patyczków z drzewka pomarańczowego, którymi odsuwamy skórki i usuwamy resztki naskórka.

Logo Siódme Niebo

ul.Śląska 48B, 80-392 Gdańsk
tel. 782 44 22 40
info@siodmeniebo.gda.pl